Hakkımızda

SUDE OTO KİRALAMA ve TİCARET

1971’den bugüne, ticaret hayat’ında, Erzurum’a ve Erzurum’luya vermiş olduğumuz hizmet kalitesiyle, müşteri memnuniyeti odaklı ticaret anlayışımızla var olduk.

Ticaretin çeşitli alanlarında sürdürdüğümüz faaliyetler sonrası, halkımızın desteğini arkamıza alarak 1998 yılından itibaren Erzurum ilinde, yerel anlamda, oto kiralama sektöründe faaliyet göstermeye başladık. Gelişen ve küreselleşen Türk ekonomik yapısı içerisinde yerimizi almak ve sadece
Siz değerli müşterilerimize kaliteli  hizmet vermek
için son model ve lüks araçlarımızla hizmet vermekten gurur duyarız,

 

Halen Sude oTo Kiralama Olarak Erzurum Bölgesinde Havalimanı ve Şehir Ofisleriyle Dünyanın en büyük araç kiralama firması olan ENTERPRİSE nin lisanslı ofisleri olarak faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Kuruluşumuz (Küçük ve Orta Ölçekli Sanayiyi Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı)   KOSGEB  üyesidir.

 

VİZYONUMUZ :

“Kısa ve uzun dönemli araç kiralama sektöründe ekonomik karlılık yaratarak en fazla araca sahip şirket olmak ve bunun yanı sıra müşteri memnuniyetini en yüksek noktada tutarak, sektörde en çok tercih edilen araç kiralama firması haline gelmektir.
 

MİSYONUMUZ :

“Müşterilerinin kısa ve uzun dönemli araç kiralama ihtiyaçlarını hizmet avantajları ile çalışanları, araç kiralama sektörü ve toplum için artı değer yaratarak sürekli gelişen, kurumsal, yaratıcı, ve güvenilir bir hizmet şirketi olmaktır”.Hizmet ve Memnunniyet Odaklıyız.